En İyi Steroid Markaları Nelerdir?

Steroid markaları arasından en iyi olanları hem profesyonel sporcular hem de amatör olarak vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Steroid kullanımı başından sonuna kadar oldukça titiz bir şekilde yürütülmesi gereken bir sürece sahiptir. Bu neden ile steroid kullanımının ilk aşaması olan steroid kullanımı için tercih edilecek olan markanın karar verilmesine, uzun bir araştırma sonucunda ulaşılması gerekmektedir.

Steroid hormonları doğal hali ile vücudumuzda bulunan hormonlardır. Erkek vücudunun birincil hormonu olan testosteron hormonu ise erkeksi özelliklerin ortaya çıkmasın sağlamaktadır. Ancak vücut geliştirme sporu ile ilgilenen ya da kendi uğraşları sonucunda istediği vücut görünümüne sahip olmak isteyen kişiler, vücutta doğal hali ile bulunan testosteron hormonu miktarı ile yetinememektedirler. Bu neden ile testosteron hormonunu dışardan takviye olarak çeşitli ilaçlar yardımı ile almak isterler. Bu amaç ile üretilmiş olan anabolik steroidler, hızlı bir şekilde kas kütlesinin artmasını sağlamakta ve kişinin arzu ettiği kaslı vücut görüntüsüne çok kısa bir sürede ulaşmasını sağlamaktadır. Ancak bu noktada önemli olan ilk nokta kullanılacak olan steroid markasının, piyasada bulunan diğer markalara oran ile daha kaliteli ve daha iyi bir içeriğe sahip olduğuna özen gösterilmesidir.

Anabolik steroid piyasası içerisinde oldukça fazla marka bulunmaktadır. Ancak çoğu marka, hormon ilaçları ile ilgili beklentiyi hem kalite açısından hem de vücuda sağladığı yarar açısından karşılamamaktadır. Bu neden ile anabolik steroid markaları üzerinde kapsamlı bir araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma sonucunda en iyi anabolik steroid markaları şu şekilde belirlenmiştir:

Watson Pharmaceuticals Anabolik Steroid Markası

Watson Pharmaceuticals markası, 2008 yılında anabolik steroid üretimine başlamış olan bir markadır. Anabolik steroid piyasası içerisinde en kaliteli marka olarak gösterilen Watson Pharmaceuticals, ilaçları müşterilerine jelatinli ve siyah bir kutu içerisinde gönderilmektedir. Ürün tesliminde ki titiz kargosu ile de oldukça dikkat çeken bu marka birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Watson Pharmaceuticals markasının üretimini yaptığı steroid ilaçlarının kutularının kapak kısımlarında, ürünün orijinalliğinin test edilmesini sağlayan bir kod bulunmaktadır. Müşterilerin bu kodu sorgulaması neticesinde görüntülenen ekranlar, sipariş verilen ürün ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Firma bu özelliği ile de müşterileri arasında güven kazanabilmiştir.

Alpha Pharma Anabolik Steroid Markası

Alpha Pharma markası, 2008 yılında Hindistan’da kurulmuş olan bir anabolik steroid markasıdır. Firma kendi sınırları içerisinde yasal yollar ile satış yapmakta ve resmi internet sitesiz üzerinden iletişim kanallarını paylaşmaktadır. Çoğu anabolik steroid firmasının iletişim kanallarını paylaşmaması, müşterilerde güvensizliğe neden olmaktadır. Bu neden ile Alpha Pharma markasının kendisini açıkça belirtmesi, tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

ZPHC Pharma Anabolik Steroid Markası

ZPHC Pharma markası, anabolik steroid üretimini Çin sınırları içerisinde gerçekleştiren ve ürettiği ilaçların Avrupa ülkeleri ve Rusya’ya ulaşmasını sağlayan bir markadır. Markanın müşterilerine göndermiş olduğu ilaçların kutularında, ürünün orijinalliğinin test edilmesini sağlayan kontrol kodu bulunmaktadır. Bu özelliği ile marka müşterilerine güven vermektedir.

Thaiger Pharma Anabolik Steroid Markası

Thaiger Pharma markası, 2007 yılında Hindistan’da kurulmuş olan bir markadır. Ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan marka, ürünlerini kontrol kodu ile müşterilerine teslim etmektedir. Bu kod hem manuel olarak hem de QR kod aracılığı ile kontrol edilebilmektedir.

Balkan Pharma Anabolik Steroid Markası

Balkan Pharma markası, 2007 yılında Moldova’da kurulmuş olan bir anabolik steroid markasıdır. 2010 yılında kamu hastanelerine ilaç üretimi yapabileceğine dair sertifika almış olan marka, bu özelliği ile oldukça güven toplamaktadır. Ayrıca markaya 2016 yılından itibaren sürekli olarak yatırımlar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir